DUURZAAM EN EFFICI?NT INKOPEN
Telefoon: 071-80 80 109
Openingstijden klantenservice
maandag - vrijdag 9:00 - 17:00
Winkelwagen [ 0 Items - €0,00 ] 

Nieuw

Anti-Glare & Blue Li...
€69,28

Product vergelijker
Naar product vergelijker
Home > Diversen > 470-ACMO

Dell Dell Networking Cable OM4 LC/LC Fiber Cable (Optics required) 3 Meter Customer kit [470-ACMO]

PRODUCT INFORMATIE
Omschrijving: Dell Networking Cable OM4 LC/LC Fiber Cable (Optics required) 3 Meter Customer kit
Merk: Dell
Artikelcode: 470-ACMO
Categorie: Diversen
EAN code: 0884116324560
0 product(en) op voorraad
 €155,57 
ex. BTW €128,57 
Voeg aan het verlanglijst toe
         

Product omschrijving : OM4, LC - LC, 3m.

This Dell Networking Fiber Optic Cable is used to link your fiber networking devices for high-speed, long-distance connectivity. This 3 m cable features an LC connector at one end and LC connector at the other end.

Dell Networking Cable OM4 LC/LC Fiber Cable (Optics required) 3 Meter Customer kit

Specificaties
Fabrikant
Extra informatie
Prijs/vooraad wekker
Kenmerken
Lengte snoer 3 m
Kleur kabel Orange
Aansluiting 1 LC
Aansluiting 2 LC
Merkcompatibiliteit Dell
Type glasvezel OM4
Verpakking
Aantal 1
Overige specificaties
Compatibiliteit - Networking C1048P
- Networking S4048-ON
- Networking S4048T-ON
- Networking S5232F-ON
- Networking S5296F-ON
- Networking S6100
- Networking Z9100



Koopkompas.nl
Directe levering vanaf distributeur of fabrikant
Beste inkoopprijs wordt automatisch geselecteerd
Realtime voorraadstatus van alle producten

Snelkeuze menu
Winkelwagen
Merkwinkels
Alle Productgroepen
Kabels zoeken
Laptop onderdelen
Aanbiedingen
Nieuwe producten
Speciale producten
Inloggen

Informatie
Bestellen & Betalen
Afhalen & Verzenden
Retourneren of Ruilen
Garantie & Defecten
Contact
Mijn Gegevens
Kabel Zoekmachine
Laptop Onderdelen
Algemene Voorwaarden
Garantie en Reparatie Servicepoints
Neem contact op
Merkwinkels
Supersales



 Copyright ? 2020 YKOON B.V. - Koopkompas.nl is een onderdeel van YKOON B.V. - Door gebruik te maken van deze website, gaat u akkoord met onze algemene voorwaarden.
Powered by gigaserver.nl - Server en storage oplossingen.