DUURZAAM EN EFFICIËNT INKOPEN
Telefoon: 071-80 80 109
Openingstijden klantenservice
maandag - vrijdag 9:00 - 17:00
Winkelwagen [ 0 Items - €0,00 ] 

Nieuw
Equip 147942 3.5mm S...
Equip 147942 3.5mm S...
€22,35

Product vergelijker
Naar product vergelijker
Home > Supplies > kabels > audio & videokabels > 255633

Equip Equip 255633 Pigtails Optical Fiber Cable [LC / PC, OM3, LSZH, Male, 2.0m, Multicolour set] [255633]

PRODUCT INFORMATIE
Omschrijving: Equip 255633 Pigtails Optical Fiber Cable [LC / PC, OM3, LSZH, Male, 2.0m, Multicolour set]
Merk: Equip
Artikelcode: 255633
Categorie: audio & videokabels
Link to PDF Specs: Download
EAN code: 4015867202609
0 product(en) op voorraad
 €32,75 
ex. BTW €27,07 
Voeg aan het verlanglijst toe

Product omschrijving : LC/PC, OM3, 50/125 ?m, Multi, LSZH/LSOH, 12 pcs, 2 m.

The equip® Optical Fiber Pigtail is made of superior materials to ensure an end-face geometry connection with lower return loss and insertion loss. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehensive collection of lengths and connectors to fulfill your demand for the deployment.

- Multi Mode-Duplex
- Connector: Ceramic Ferrule
- OM3 = 50/125m?
- Low Smoke Zero Halogen (LSZH/LSOH)
- 12PCS/Set

The equip® Optical Fiber Pigtail is made of superior materials to ensure an end-face geometry connection with lower return loss and insertion loss. The Fiber Optic Patch Cord series comes with a comprehensive collection of lengths and connectors to fulfi

Specificaties
Fabrikant
Extra informatie
Prijs/vooraad wekker
Kenmerken
Certificering CE
Full duplex Ja
Lengte snoer 2 m
Kleur kabel Multicolour set
Soort kabel LSZH
Connector-materiaal Ceramic
Aansluiting 1 LC/PC
Aansluiting 2 Nee
RoHS compliance Ja
Draad modus structuur Multi-mode
Kern diameter 50 µm
Bekleding diameter 125 µm
Materiaal buitenmantel Low smoke zero halogen (LSZH)
Halogeen vrij Ja
Type glasvezel OM3
Geslacht connector Male connector
Gewicht en omvang
Diameter van de kabel 0.9 mm
Verpakking
Aantal 12



Koopkompas.nl
Directe levering vanaf distributeur of fabrikant
Beste inkoopprijs wordt automatisch geselecteerd
Realtime voorraadstatus van alle producten

Snelkeuze menu
Winkelwagen
Merkwinkels
Alle Productgroepen
Kabels zoeken
Laptop onderdelen
Aanbiedingen
Nieuwe producten
Speciale producten
Inloggen

Informatie
Bestellen & Betalen
Afhalen & Verzenden
Retourneren of Ruilen
Garantie & Defecten
Contact
Mijn Gegevens
Kabel Zoekmachine
Laptop Onderdelen
Algemene Voorwaarden
Garantie en Reparatie Servicepoints
Neem contact op
Merkwinkels
Supersales



 Copyright © 2018 YKOON B.V. - Koopkompas.nl is een onderdeel van YKOON B.V. - Door gebruik te maken van deze website, gaat u akkoord met onze algemene voorwaarden.
Powered by gigaserver.nl - Server en storage oplossingen.