DUURZAAM EN EFFICIËNT INKOPEN
Telefoon: 071-80 80 109
Openingstijden klantenservice
maandag - vrijdag 9:00 - 17:00
Winkelwagen [ 0 Items - €0,00 ] 

Nieuw

Motherboard H310M PR...
€82,89

Product vergelijker
Naar product vergelijker
Home > Diversen > E10GSFPSRX

Intel Intel® Ethernet SFP+ SR Optics extended [E10GSFPSRX]

PRODUCT INFORMATIE
Omschrijving: Intel® Ethernet SFP+ SR Optics extended
Merk: Intel
Artikelcode: E10GSFPSRX
Categorie: Diversen
EAN code:
5032037100458
0 product(en) op voorraad
 €141,42 
ex. BTW €116,88 
Voeg aan het verlanglijst toe
       

Product omschrijving : Ethernet SFP+ SR Optics.



Intel® Ethernet SFP+ SR Optics extended temp single pack

Specificaties
Fabrikant
Extra informatie
Prijs/vooraad wekker
Netwerk
Soort aansluiting SFP+
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
SFP transceiver type SR
Prestatie
Soort kabel Fiber optic
Kleur van het product Silver
Golflengte 850 nm
Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 300 m
Ja
Technische details
ARK ID 50680
Kenmerken
Productserie Intel Ethernet SFP optics
Certificaten
RoHS compliance Ja
Inhoud van de verpakking
Aantal inbegrepen producten 1 stuk(s)



Koopkompas.nl
Directe levering vanaf distributeur of fabrikant
Beste inkoopprijs wordt automatisch geselecteerd
Realtime voorraadstatus van alle producten

Snelkeuze menu
Winkelwagen
Merkwinkels
Alle Productgroepen
Kabels zoeken
Laptop onderdelen
Aanbiedingen
Nieuwe producten
Speciale producten
Inloggen

Informatie
Bestellen & Betalen
Afhalen & Verzenden
Retourneren of Ruilen
Garantie & Defecten
Contact
Mijn Gegevens
Kabel Zoekmachine
Laptop Onderdelen
Algemene Voorwaarden
Garantie en Reparatie Servicepoints
Neem contact op
Merkwinkels
Supersales



 Copyright © 2018 YKOON B.V. - Koopkompas.nl is een onderdeel van YKOON B.V. - Door gebruik te maken van deze website, gaat u akkoord met onze algemene voorwaarden.
Powered by gigaserver.nl - Server en storage oplossingen.